Publikacja pierwszej prezentacji Kulturalnego Biznesu w drukowanej wersji magazynu Forbes. Reklamę na całą stronę można zobaczyć w majowym wydaniu, dostępnym we wszystkich ważnych punktach prasowych.   

Pierwsza publikacja prasowa Kulturalnego Biznesu

… oczywiście w drukowanym magazynie Forbes! Jesteśmy wdzięczni za współpracę i wsparcie od samego początku istnienia programu Kulturalny Biznes. Dzięki temu idea łączenia Biznesu z Kulturą została zaprezentowana w gronie czytelników tak znamienitego magazynu, który trafia bezpośrednio w ręce przedstawicieli świata biznesu. 

Mamy nadzieję, że tak doskonały początek promocji Kulturalnego Biznesu jest zwiastunem sukcesu, a pierwsza publikacja w Forbes zachętą, by dołączyć do wyróżnionego Gremium Biznesowego. 

 

Pierwszy w Polsce!

Kulturalny Biznes to pierwszy w Polsce projekt budowania relacji i współpracy pomiędzy światem biznesu a Zamkiem Królewskim na Wawelu. Fundamentem jest unikatowa synergia korzyści dla przedsiębiorców oraz instytucji kultury oraz idea Wawel Otwarty. Natomiast inspiracją jest historia wielowiekowej siedziby królów i zacna tradycja wspierania Wawelu, której nowoczesna odsłona wykreowana została na miarę XXI wieku.

Łączymy Kulturę z Biznesem!

 

Jesteśmy już na LinkedIn!

Kolejny krok w kierunku promowania Kulturalnego Biznesu wykonany pod koniec czerwca 2024. Jesteśmy dla Was na platformie LinkedIn – wygodny link jest TUTAJ

Mamy nadzieję, że idea łączenia Biznesu z Kulturą już wkrótce stanie się rozpoznawalna w coraz szerszych kręgach. A jednocześnie platforma LinkedIn pomoże nam promować marki oraz przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na współpracę i wspólne tworzenie nowej historii Wawelu. 

 

 

Ostatnie wpisy

Wernisaż wystawy Wawel Wyspiańskiego

Wernisaż wystawy Wawel Wyspiańskiego

Prezentujemy wyjątkowe Kulturalne Biznesy, które dołączyły do wyróżnionego Gremium Biznesowego. GALERIA KAZIMIERZ - Kulturalny Biznes ... i modowe serce Krakowa – to właśnie Galeria Kazimierz. Znajdziesz tu nie tylko bogatą ofertę ponad 160 sklepów, ale również...

Mistrzowie Włoskiego Renesansu

Mistrzowie Włoskiego Renesansu

Pierwsza wystawa Zamku Królewskiego na Wawelu, której jednym z Mecenasów jest Kulturalny Biznes. Niezwykle, a jednak kameralnie zaprezentowana zostaje nowoczesna odsłona zacnej tradycji wspierania działalności kulturalnej Wawelu. Od tej chwili przedstawiciele świata...