Prezentujemy wyjątkowe Kulturalne Biznesy, które dołączyły do wyróżnionego Gremium Biznesowego. 

GALERIA KAZIMIERZ – Kulturalny Biznes

… i modowe serce Krakowa – to właśnie Galeria Kazimierz. Znajdziesz tu nie tylko bogatą ofertę ponad 160 sklepów, ale również niepowtarzalną atmosferę. Miejsce, w którym historia Krakowa łączy się z nowoczesną architekturą, gwarantuje udane zakupy oraz umili czas spędzony razem z rodziną i przyjaciółmi.

W marcu 2024 roku Galeria Kazimierz otrzymała Certyfikat Kulturalny Biznes Złoty 3 korony, który jest zarówno symbolem uznania za styl prowadzenia działalności i zaangażowanie społeczne, a także gotowość do wspierania kultury – Zamku Królewskiego na Wawelu. 

 

Hotel Sheraton Grand Kraków to Kulturalny Biznes.

Luksusowy Hotel z widokiem na Wawel, gdzie nowo wyremontowane przestrzenie zapraszają na ulubiony wypoczynek. Strefy Sheraton Health Club gwarantują wyjątkowy relaks.

Poza gościnnością Sheraton Grand Kraków realizuje szereg aktywności zaangażowania społecznego, co doceniła Komisja Kulturalnego Biznesu.

Łączymy Kulturę z Biznesem!

Pełną listę KULTURALNYCH BIZNESÓW można znaleźć TUTAJ

MPK Kraków i Vasco Electronics to kolejne Kulturalne Biznesy.

Podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie w szeroko rozumianą działalność kulturalną Zamku Królewskiego na Wawelu w postaci Certyfikatów Kulturalny Biznes dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Krakowie oraz dla firmy Vasco Electronics.

Nowoczesna odsłona zacnej tradycji wspierania Wawelu pozwala wyróżnić nadzwyczajne biznesy, dla których współpraca z kulturą i na rzecz kultury jest naturalnym elementem codziennej działalności. Natomiast wieść o Kulturalnych Biznesach zaczyna się rozpowszechniać: 

www.krakow.pl
www.krakowianie.pl
www.dlabiznesu.krakow.pl
www.zawodowa.malopolska.pl

Ostatnie wpisy

Mistrzowie Włoskiego Renesansu

Mistrzowie Włoskiego Renesansu

Pierwsza wystawa Zamku Królewskiego na Wawelu, której jednym z Mecenasów jest Kulturalny Biznes. Niezwykle, a jednak kameralnie zaprezentowana zostaje nowoczesna odsłona zacnej tradycji wspierania działalności kulturalnej Wawelu. Od tej chwili przedstawiciele świata...

Tradycja w nowoczesnej odsłonie

Tradycja w nowoczesnej odsłonie

Zamek Królewski na Wawelu to jedno z miejsc o największym znaczeniu historycznym i kulturalnym w Polsce. Wielowiekowa siedziba królów i symbol polskiej państwowości – od 1930 roku jedno z najważniejszych muzeów w kraju. Muzeum o charakterze rezydencji historycznej, a...