Wydarzenia interpretacyjne będące kulinarną podróżą do przeszłości – przykładowo – do wesela Zygmunta Augusta z Katarzyną Habsburżanką. 

 

Live cooking z komentarzem historycznym i antropologicznym w Ogrodach Królewskich na Wawelu, a następnie 5-cio daniowa kolacja na Dziedzińcu Arkadowym. Innymi słowy, to wyjątkowa okazja do poznania dziejów rodu Jagiellonów, zanurzenia w atmosferze renesansowej rezydencji, odkrycia kulinariów epoki i rozkoszowania niepowtarzalnymi wrażeniami.

Kameralne wieczory w monarszym anturażu, nieoczywiste oprowadzania po Zamku, wykwintne degustacje i pokazy w Ogrodach Królewskich, konferencje w Sali Senatorskiej lub spotkania integracyjne dla kadry zarządzającej w Sali Sigmunta. To tylko kilka z wielu możliwości, jakie kreuje Zamek Królewski na Wawelu dla Biznesu.

Ostatnie wpisy

Mistrzowie Włoskiego Renesansu

Mistrzowie Włoskiego Renesansu

Pierwsza wystawa Zamku Królewskiego na Wawelu, której jednym z Mecenasów jest Kulturalny Biznes. Niezwykle, a jednak kameralnie zaprezentowana zostaje nowoczesna odsłona zacnej tradycji wspierania działalności kulturalnej Wawelu. Od tej chwili przedstawiciele świata...

Tradycja w nowoczesnej odsłonie

Tradycja w nowoczesnej odsłonie

Zamek Królewski na Wawelu to jedno z miejsc o największym znaczeniu historycznym i kulturalnym w Polsce. Wielowiekowa siedziba królów i symbol polskiej państwowości – od 1930 roku jedno z najważniejszych muzeów w kraju. Muzeum o charakterze rezydencji historycznej, a...